Yan 08, 2018 | 14:55 / Mühüm hadisələr
AMEA-nın İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun Tədris-İnnovasiya Mərkəzində keçirilən imtahanda “Kompüter mühəndisliyi” ixtisası üzrə 1, “Kompüter sistemlərinin və şəbəkələrinin proqram təminatı” ixtisası üzrə 2 və “İnformasiya mühafizəsi və təhlükəsizliyi” ixtisası üzrə 1 magistrant iştirak edib.
Qeyd edək ki, AMEA prezidenti, akademik Akif Əlizadənin 20 dekabr 2017-ci il tarixli sərəncamına əsasən, magistrantların 2017/2018-ci tədris ili üzrə qış imtahan sessiyasının keçirilməsi üçün müvafiq ixtisaslar üzrə imtahan komissiyaları yaradılıb.

Стартовала экзаменационная сессия магистрантов НАНА Янв 08, 2018 | 14:55 / Важные события
В экзаменах, проведенных в Учебно-инновационном центре  Института информационных технологий НАНА, по специальности «Компьютерная инженерия» принял участие 1, по специальности «Программное обеспечение компьютерных систем и сетей» - 2, а по специальности «Защита информации и информационная безопасность» - 1 магистрант.
Отметим, что согласно распоряжению президента НАНА, академика Акифа Ализаде от 20 декабря 2017 года созданы экзаменационные комиссии по соответствующим специальностям для проведения зимней экзаменационной сессии магистрантов на 2017/2018 учебный год.